BMN. Kolumny Głośnikowe. Producent. Bydgoszcz
nasi klienci o nas Opinie
Berges 3

Oto moje wrażenia po kilkudziesięciu godzinach słuchania w umeblowanym pokoju lekko ponad 16m2 – zazwyczaj po 21tej, bo cisza w bloku, ale też po południu – bo łupnąć można… Bas to ogromna poprawa kontroli, jakości i tonów, a każdy instrument gra inaczej… Czasem jest twardszy w brzmieniu, a czasem miękki, a nieraz wręcz oba jednocześnie się prezentują – kiedy trzeba – i jest dużo bardziej różnorodny, np. słychać też pudło instrumentu, a nie tylko struny i dźwięk.
więcej…

Paweł T.

Kupiłem u p. Bogdana kolumny jakieś 15 lat temu. Oddałem je do odświeżenia (głośnik wysokotonowy przestał grać w jednej z kolumn), jest o niebo lepiej niż bylo. Szok. Potwierdzam jakość i fachowość tego człowieka, takich rzetelnych producentów jest już naprawdę niewielu.

S3

witam, stalem się wlasnie szczęśliwym posiadaczem kolumn BMN S3,wczesniej miałem F1(tez b.dobre monitory) tej samej firmy, graja u mnie dopiero kilka dni, kable jeszcze nie wygrzane, ale i tak już mnie bardzo poztywnie zaskakują, z plyty na plyte jest coraz lepiej, mogę napisac ze wkoncu znalazłem idealny dla siebie dźwięk, po prostu bajka.
więcej…

Rafał

Polecam jako stały klient. Cena do jakości nie do pobicia na dziś dzień i na pewno na długo do przodu.

S3 II

Pierwszym zaskoczeniem dla mnie, zaraz po podłączeniu kolumn S3 była scena. Wcześniej, o czymś, co nazywa się głębia sceny tylko czytałem. Teraz chyba zrozumiałem, czym ona jest. Słuchając przez kolejne godziny zwróciłem uwagę na blachy perkusji. Wcześniej nie przywiązywałem do nich uwagi, bo prawdopodobnie na dwóch parach kolumn, które miałem wcześniej nie brzmiały one z takim wdziękiem.
więcej…

Michał W.

Bardzo ciekawe projekty, dopracowana stolarka i możliwość upgradu paczek. Warto posłuchać 😉

B1

I tak słuchałem słuchałem i słuchałem… Pisząc krótko: cudnie grają:)
więcej…

Aleksander N.

Według mnie konstruktor oferuje głośniki w najlepszym stosunku jakości do ceny. Można posłuchać różnych modeli na miejscu, można wypożyczyć przed zakupem, można także prosić o modyfikację aby lepiej dopasować do możliwości swojego sprzętu.

B2

Minęło już trochę czasu, ponad 1,5 roku i pragnę się podzielić pewnymi spostrzeżeniami na ich temat.

Można powiedzieć że przesiadłem się z monitorów Eltax Liberty 3+. To dobre, solidne monitory na „Vifach” , wielkość coś jak BMN B1. Jednak B2 to zupełnie inny dźwięk, lepszy bas, szybszy, o znakomitej barwie, mniej góry no i średnica, coś czego tak brakowało w Eltaxach. Odkrywałem zupełnie nowe struktury, szczegóły i dźwięki których wcześniej nie znajdowałem.
więcej…

B2 II

Od kilku dni jestem posiadaczem kolumn BMN B2 II. To druga wersja kolumn B2. Do tej pory używałem kolumn B&W 602,5 S3 ze wzmacniaczem TEAC A-H 500. Powiem tak: Na początku musiałem się mocno przyzwyczaić i wręcz przestawić do słuchania dźwięku kulturalnego z wyeksponowaną szczegółowością w zakresie średnich tonów. Oczywiście porównuję to do dźwięku poprzednich kolumn, które średnicę miały przygaszoną i ogólnie były przytłumione.
więcej…

Ex2 II

Wspaniała średnica, zdumiewające średnie i niskie tony. Przy tym niesamowita neutralność, naturalność oraz swoboda z jaką grają. Jest poczucie pełnego dźwięku, doskonała dawka energii i dynamiki. Zachowują idealne proporcje dźwięków – tony nie zachodzą na siebie i nie przykrywają się wzajemnie.Niskie tony są genialnie wkomponowane, potrafią mocno uderzyć, są wyraźnie obecne, ale w punkt, tam gdzie są potrzebne.
więcej…

F2

Jestem pod niesamowitym wrażeniem , grają pięknie czysto i z głębokim basem podczas cichego (co dla mnie ważne) jak i głośnego słuchania.
więcej…

Fx2

Kolumny godne polecenia. Obawiałem się trochę, że nie poradzą sobie z łomotem zwanym metalem, jednak każdy dźwięk był na swoim miejscu. Solówki brzmią pięknie nie dziurawiąc bębenków usznych, perkusja odwzorowana jak dla mnie idealnie (sąsiedzi pewnie nienawidzą podwójnej stopy).
więcej…

S2 II

Dojrzałe,zrównoważone brzmienie z mnóstwem detali i smaczków.
Aksamitna,bardzo szczegółowa góra,barwna plastyczna średnica i miękki nisko schodzący bas .
Solidne wykonanie o prostej stylistyce.
Świetnie różnicują barwę poszczególnych instrumentów oraz barwę ludzkich głosów.
więcej…