Wolnostojące

Ex3 to kolumna wolnostojąca gdzie zastosowano wysokiej jakości 180mm głośnik nisko-średniotonowy duńskie firmy Scan-Speak. Jego kosz jest solidny, odlewany z aluminium oraz z wentylowanym rdzeniem, membrana jest wykonana z plecionki włókna szklanego. Głośniki tej firmy są dobrze znane u uważane, jako najlepsze w świecie Hi-End. Jako głośnik wysokotonowy zastosowaliśmy również Scan-Speak z 25mm jedwabną kopułką. To znakomity głośnik przekazujący szeroką barwę instrumentów.

Obudowy są wykonane ze specjalnie zagęszczonego MDF-u co daje wyjątkową sztywność konstrukcji a w dodatku pokryte są piękną naturalną okleiną z widoczną strukturą drewna. Konstrukcje B3 II mają wymiary 900x23x30cm, dzięki temu grają swobodnie i przenoszą pełne pasmo akustyczne szczególnie bardzo niskie częstotliwości, wypełnią swoim dźwiękiem nie tylko małe pomieszczenia, ale i większe oraz duże. Wewnątrz kolumny znajduję się wysokiej jakości okablowanie oraz audiofilska elektronika 1 rzędu. Z taką zwrotnicą poradzi sobie każdy wzmacniacz.

Kolumny charakteryzują się znakomitym wykonaniem, wyjątkowym oddaniem akustyki i przestrzeni, zrównoważonym brzmieniem, nasyconą średnicą i bardzo dobrą podstawą basową.

Zapraszam do szczegółowego  opisu serii "Ex".
Mają zastosowanie uniwersalne do stereo lub kina domowego jako kolumny przednie.