Podstawkowe

Ex1 to monitory gdzie zastosowano wysokiej jakości 180mm głośnik nisko-średniotonowy duńskie firmy Scan-Speak. Jego kosz jest solidny, odlewany z aluminium oraz z wentylowanym rdzeniem, membrana jest wykonana z plecionki włókna szklanego. Głośniki tej firmy są dobrze znane u uważane, jako najlepsze w świecie Hi-End. Jako głośnik wysokotonowy zastosowaliśmy również Scan-Speak z 25mm jedwabną kopułką. To znakomity głośnik przekazujący szeroką barwę instrumentów.

Obudowy są wykonane ze specjalnie zagęszczonego MDF-u co daje wyjątkową sztywność konstrukcji a w dodatku pokryte są piękną naturalną okleiną. Konstrukcje Ex1 nie należą do małych 39x23x30cm, dzięki temu grają swobodnie i przenoszą pełne pasmo akustyczne nawet bardzo niskie częstotliwości, wypełnią swoim dźwiękiem nie tylko małe pomieszczenia, ale i większe. Wewnątrz kolumny znajduję się najwyższej jakości okablowanie oraz audiofilska elektronika 1 rzędu. Z taką zwrotnicą i z takimi głośnikami poradzi sobie każdy wzmacniacz.

Kolumny charakteryzują się znakomitym wykonaniem, wyjątkowym oddaniem akustyki i przestrzeni, zrównoważonym brzmieniem, nasyconą pełną średnicą i dobrą podstawą basową.W serii Ex instrumenty są bardziej selektywne i namacalne oraz trójwymiarowe.

Zapraszam do szczegółowego opisu serii "Ex".
Mają zastosowanie uniwersalne do stereo lub kina domowego jako kolumny przednie i tylne.