Podstawkowe, duża dynamika, pełnia dźwięku

B2 II to kontynuacja słynnego modelu B2, który wygrał  test w czasopiśmie Hi-Fi i Muzyka. Jest dużym monitorem, gdzie można było zastosować wysokiej jakości aż 210mm głośnik nisko-średniotonowy niemieckiej firmy Monacor. Jego kosz jest solidny, odlewany z aluminium oraz z wentylowanym rdzeniem. Był to długo poszukiwany głośnik, który spośród wielu, jako jedyny spełnił nasze oczekiwania. Jako głośnik wysokotonowy zastosowaliśmy najnowszą wysoko cenioną duńską Vifę z 25mm jedwabną kopułką.

Obudowy są wykonane ze specjalnie zagęszczonego MDF-u co daje wyjątkową sztywność konstrukcji a w dodatku pokryte są piękną naturalną okleiną z widoczną strukturą drewna. Konstrukcje B2 II jak już wcześniej wspominałem są to duże monitory 50x26x34cm, dzięki temu grają swobodnie i przenoszą pełne pasmo akustyczne nawet bardzo niskie częstotliwości, wypełnią swoim dźwiękiem nie tylko małe, ale i większe oraz duże pomieszczenia. Wewnątrz kolumny znajduję się wysokiej jakości okablowanie oraz audiofilska elektronika 1 rzędu. To monitory o wysokiej skuteczności 90dB, więc każdy wzmacniacz nawet lampowy o małej mocy poradzi sobie z ich wysterowaniem.

Kolumny charakteryzują się znakomitym wykonaniem, wyjątkowym oddaniem akustyki i przestrzeni, zrównoważonym brzmieniem, nasyconą pełną średnicą i dobrą podstawą basową. Kolumny w sposób wyjątkowy nasycają powietrze w pokoju swoim dynamicznym dźwiękiem.

Zapraszam do szczegółowego  opisu serii "B".
Mają zastosowanie uniwersalne do stereo lub kina domowego jako kolumny przednie i tylne.