Podstawkowe

B1 II to wyższy model od M1, który wygrał  test  w czasopiśmie Hi-Fi i Muzyka. Są to monitory gdzie zastosowano wysokiej jakości 180mm głośnik nisko-średniotonowy niemieckiej firmy Monacor. Jego kosz jest solidny, odlewany z aluminium oraz z wentylowanym rdzeniem. Był to długo poszukiwany głośnik, który spośród wielu, jako jedyny spełnił nasze oczekiwania. Jako głośnik wysokotonowy zastosowaliśmy najnowszą wysoko cenioną duńską Vifę z 25mm jedwabną kopułką.

Obudowy są wykonane ze specjalnie zagęszczonego MDF-u co daje wyjątkową sztywność konstrukcji a w dodatku pokryte są piękną naturalną okleiną z widoczną strukturą drewna. Konstrukcje B1II nie należą do małych 39x23x30cm, dzięki temu grają swobodnie i przenoszą pełne pasmo akustyczne nawet bardzo niskie częstotliwości, wypełnią swoim dźwiękiem nie tylko małe pomieszczenia, ale i większe. Wewnątrz kolumny znajduję się wysokiej jakości okablowanie oraz audiofilska elektronika 1 rzędu. Z taką zwrotnicą i głośnikami poradzi sobie każdy wzmacniacz.

Kolumny charakteryzują się znakomitym wykonaniem, wyjątkowym oddaniem akustyki i przestrzeni, zrównoważonym brzmieniem, nasyconą pełną średnicą i dobrą podstawą basową.

Zapraszam do szczegółowego opisu serii "B".
Mają zastosowanie uniwersalne do stereo lub kina domowego jako kolumny przednie i tylne.